Antalya Konyaaltı Rent A Car

Antalya Konyaaltı Rent A Car

DY Rent a car firmamızın Antalya konyaaltı araç kiralama şubesi olarak müşterilerimize kısa dönem ve uzun dönem aylık araç kiralama imkanı sunmaktayız. Antalya konyaaltı rent a car firmamızdan dilediğiniz her tarih aralığında araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Araçlarımızın hepsinin aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır, bu da bizleri tercih eden siz müşterilerimize konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır. Antalya konyaaltı Rent A car firmamızdan araçları kısa süreli olarak minimum 3 gün uzun süreli olarak da 1 ila 3 yıl arası kiralayabilirsiniz. Firmamızdan araç kiralarken şahıs için ehliyet, kredi kartı SGK dökümü ve nüfus cüzdanı fotokopisi, şirketler için ise; vergi levhası, imza sirküsü ve kullanıcının ehliyeti gibi belgeler gerekmektedir. Antalya konyaaltı araç kiralama firmamızdan araç kiralama işlemi yapabilmeniz için gereken yaş ve ehliyet süresi ise ekonomik araçlar için 25 yaş ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak, lüks araçlar için de en az 30 yaş ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olmaktır. Araçlarımız kiralama işlemi yaparken tarafınızdan belirtilen fatura adresine ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Antalya Uzun Dönem Araç Kiralama

DY rent a car firmamızın Antalya konyaaltı araç kiralama şubesinde araçlarımız uzun dönem boyunca oldukça uygun fiyatlara kiralanabilmektedir. Dy Rent a car firmamızda yer alan uzun dönem aylık araç kiralama işlemi sayesinde müşterilerimiz uzun süre ulaşım problemlerini ortadan kaldırmış olmaktadır. Firmamızda yer alan araçlarımızın uygun fiyatları ve güvenli oluşları müşterilerimizi memnun eden sebeplerden sadece bir kısmıdır. Sizde sitemizde yer alan araçlarımıza göz atıp kendinize en uygun aracı istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Kiralık Araç

Antalya konyaaltı araç kiralama firmamızda yer alan araçlarımız hakkında ve araç kiralama hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Dy Rent a car Antalya araç kiralama için ücretsiz araç teslimi yapmaktayız.