Müşteri Hizmetleri


0090 532 255 57 70

info@dyrent.com

Filo Kiralama

Filo Kiralama

Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem araç kiralamayı tercih ediyor ve operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor. Özellikle araç filosu bulunan şirketler için araç kiralamak satın almaktan çok daha akılcı bir çözüm. Neden mi? 12 ay, 24 ay ve 36 aylık dönemleri kapsayan Uzun Dönem Operasyonel Filo Kiralama Modeli Çerçevesinde:

* Şirketinizin ihtiyacı olan araçlar belirlenerek DY RENT A CAR  tarafından satın alınır ve 0 km araçlar şirketinizin kullanımına tahsis edilir. Böylece şirketiniz araç temini için ilave finansman yükü altına girmez; araçları satın almak için kullanılacak mali kaynak farklı alanlara kanalize edilerek değerlendirebilir.

*Kiraladığınız araçlarla ilgili her türlü vergi, bakım, onarım ve sigorta giderleri kiralama süresince DY RENT A CAR tarafından karşılanır. Bu sayede şirketiniz bu yorucu, zaman alan, takibi için personel istihdamı ve mesaisi gerektiren ve gereksiz finansman yükü yaratan operasyonel faaliyetleri üstlenmek zorunda kalmaz.

*Araçlar ile ilgili bakım, onarım ve tamirat sürelerinin 48 saati aşması durumunda DY RENT A CAR  ilgili araç yerine muadili bir araç tahsis eder. Bu sayede şirketiniz iş ve iş gücü kaybına uğramaz..

*DY RENT A CAR , araçların periyodik bakımlarının ilgili yetkili servislerde yapılmasını sağlayarak şirketinizin kiraladığı araçların performans ve güvenlik seviyelerinin azami düzeyde olmasını sağlar.

*Şirketinizin aylık ödeyeceği kira faturaları doğrudan gider olarak gösterilebilir.


*Şirketiniz Araclarımızda sarf etmiş olduğu Yakıt giderini doğrudan gider olarak gösterilebilir.

*Kiralama dönemi boyunca ödenecek aylık kira bedellerinin belirlenmiş olması, araç filosu ile ilgili beklenmedik herhangi bir masraf ile karşılaşılmayacak olması, şirketinizin düzenli bir bütçe projeksiyonu yapmasına katkı sağlar

BİZE MAİL VEYA TELEFON İLE TALEBİNİZİ BİLDİRİN ,SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİMİZİ SUNALIM

FİAT

FORD

RENAULT

www.dyrent.com

info@dyrent.com

009 (0532) 255 57 70 GSM /MOBİLE / WhatsApp/ VİBER /TANGO /SMS

Lara / Kundu / ANTALYA